Dobry początek roku Empathy Interactive

Nowi klienci, nowe wdrożenia, nowe projekty i nowa siedziba. Tak w skrócie można podsumować działalność krakowskiej agencji Empathy Interactive w pierwszym kwartale 2008.
Wzrost zainteresowania dużych i średnich przedsiębiorstw wdrażaniem dedykowanych aplikacji internetowych spowodował, że spółka odnotowała ponad 90% wzrost dochodów w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.
Tak duży wzrost wynika z faktu wygrania w ubiegłym roku kilku znaczących przetargów na zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanych systemów internetowych.

„Projekty realizowane dla naszych klientów już jakiś czas temu przestały się mieścić w zakresie usług świadczonych standardowo przez agencje interaktywne. Dlatego postanowiliśmy zredukować działania związane z czystą kreacją w Internecie i skoncentrować się na umocnieniu naszej pozycji lidera wśród internetowych Software House’ów. – mówi Tomasz Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Empathy Interactive – „To, że na tego typu usługi jest obecnie na polskim rynku spore zapotrzebowanie, potwierdza liczba projektów, którymi zajmujemy się aktualnie, oraz liczba przetargów, do których jesteśmy zapraszani. Duża ilość zleceń spowodowała, że w ciągu pierwszych miesięcy tego roku powiększyliśmy nasz dział programistyczny o niemal jedną-czwartą. Naturalną konsekwencją gwałtownego rozwoju firmy na przestrzeni całego ubiegłego roku była zmiana siedziby firmy i przeprowadzka do nowego, większego biura ”.

Wśród tegorocznych wdrożeń Empathy najciekawiej prezentują się projekty z branży finansowej: serwis pożyczek bezpośrednich Monetto.pl, oraz dedykowany system intranetowy zbudowany na zamówienie Grupy Finansowej Premium S.A. Dodatkowo w ostatniej fazie realizacji znajduje się kilka złożonych projektów realizowanych na zlecenie klientów z branży farmaceutycznej i edukacyjnej oraz znanych ogólnopolskich dzienników.

www.empathy.pl 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top