Dominet Bank SA współpracuje z ALMA SA

Opublikowano: 11 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dominet Bank SA podpisał umowę z firmą ALMA SA na wykonanie węzłów i łączy internetowych niezbędnych do podłączenia placówek Dominet Banku do rozległej sieci WAN oraz budowę w nich sieci LAN. Jest to kolejny krok do utworzenia nowoczesnej infrastruktury informatycznej w banku, która zapewni sprawny rozwój sieci placówek. Ponadto dzięki niezawodnej komunikacji między centralą a placówkami produkty i usługi Dominet Banku będą mogły być oferowane klientom detalicznym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom na terenie całego kraj, a transakcje bankowe realizowane w czasie rzeczywistym.

„W ramach projektu budowy sieci WAN w Dominet Banku powierzyliśmy firmie ALMA wykonanie węzłów centralnych i regionalnych, łączy internetowych w węzłach centralnych, podłączenie wszystkich placówek banku do sieci WAN oraz budowę w nich sieci.” – wyjaśnia Adam Karolak, wiceprezes Dominet Banku SA.
Umowa z ALMA SA to już druga w tym roku inwestycja Dominet Banku w budowę nowoczesnej infrastruktury informatycznej. W lutym br. Dominet S.A. podpisał umowę z Energis Polska na świadczenie usług telekomunikacyjnych.

http://www.dominetbank.pl

Sylwester KozakDominet Bank SA współpracuje z ALMA SA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.