Durszlak wraca do sieci

Po niespodziewanym zniknięciu, Durszlak.pl, popularny serwis dla miłośników gotowania, wraca do sieci w nowej formie. Dzięki odmienionemu wyglądowi oraz nowym funkcjom, tropienie nowych smaków jest teraz jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

 

 

Przez lata funkcjonowania, Durszlak zjednoczył wokół siebie setki blogów kulinarnych oraz tysiące miłośników kulinarnych odkryć. Gdy na początku czerwca, bez żadnego uprzedzenia, Durszlak zniknął z sieci, polska blogosfera kulinarna przyjęła ten fakt z zaskoczeniem i rozczarowaniem. Z tego powodu natychmiast zrodził się pomysł reaktywacji Durszlaka, której podjęła się ekipa pasjonatów nowych technologii oraz jedzenia.

Durszlak.pl powstał po to, by ułatwić poruszanie się w kulinarnej blogosferze oraz usprawnić śledzenie nowości publikowanych na blogach kulinarnych. Każdy nowy wpis, który wpada do Durszlaka, natychmiast pojawia się w oknie „Ciepłe”, starsze wpisy przesuwają się do sekcji do archiwum, które w każdej chwili można „Odgrzać”. W serwisie działa  także wyszukiwarka, ułatwiająca odnajdywanie przepisów opublikowanych na zarejestrowanych w Durszlaku blogach. Dostępny jest również czat, będący miejscem spotkań użytkowników. Niedługo użytkownicy Durszlaka wezmą udział w specjalnie organizowanych akcjach wspólnego gotowania, organizowanych przez serwis oraz poszczególnych blogerów.

Durszlak wraca do sieci 1

To tylko pierwszy etap powrotu Durszlaka. Wkrótce serwis wzbogaci się m.in. o rozbudowany dział artykułów, ciekawostek oraz porad. Do współpracy przy tworzeniu treści Durszlaka zostali zaproszeni eksperci, co zagwarantuje wysoki poziom publikacji.

W ciągu pierwszych 24 godzin od reaktywacji  Durszlaka dodano do niego ponad 200 blogów kulinarnych, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu serwisem.

Odnowiony Durszlak ma ambicję zostać centrum polskiej blogosfery kulinarnej, a także miejscem, w którym wszyscy internauci zainteresowani autorskimi przepisami blogerów, będą mogli w łatwy sposób znaleźć te najciekawsze i najbardziej apetyczne.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry