Dwie nagrody European Excellence Awards dla Polski

Projekt realizowany przez On Board Public Relations dla NSZZ „Solidarność” zdobył 2 nagrody w międzynarodowym konkursie European Excellence Awards. Jest jedynym nagrodzonym projektem z Polski.
Podczas gali European Excellence Awards w Berlinie firma On Board PR otrzymała dwie nagrody za kampanię „Niskie płace barierą rozwoju Polski” realizowaną dla NSZZ „Solidarność”. Projekt zwyciężył w kategorii Public Affairs i w kategorii Poland (kampania z Polski). Został wyłoniony z ponad 600 nadesłanych zgłoszeń z całej Europy.

Firma On Board PR realizowała kampanię od lutego 2007 r. Nazwa „Niskie płace barierą rozwoju Polski” jest jednocześnie głównym przesłaniem kampanii. Jej celem było wsparcie działań  NSZZ „Solidarność” na rzecz polepszenia warunków płacowych w Polsce. Projekt był realizowany m.in. pod patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich.

European Excellence Awards (www.excellence-awards.eu) są przyznawane za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie komunikacji w skali europejskiej. Konkurs organizuje EACD – Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Komunikacji z redakcją „Communication Director Magazine”, magazynu poświęcony komunikacji korporacyjnej oraz tematyce public relations w Unii Europejskiej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top