E-kartki Opcomu rapują dla MixPlusa

Mikroserwis mixuj.pl w oryginalny sposób prezentuje nowość w ofercie MixPlusa: muzyczny telefon Sony Ericsson w200i. Oprócz dynamicznej prezentacji 3D telefonu na mixuj.pl wykorzystano syntezatora mowy IVONA do… śpiewania.
Internauci odwiedzający www.mixuj.pl mogą skorzystać z systemu do bezpłatnego wysyłania gadających, muzycznych e-kartek. Agencja interaktywna Opcom oddała do dyspozycji użytkowników intuicyjny interfejs z kilkunastoma podkładami muzycznymi i praktycznie nieograniczone możliwości syntezatora mowy w wersji kobiecej i męskiej. Dodatkową zachętą dla początkujących kompozytorów jest konkurs na najciekawszą e-kartkę, a w nim do wygrania telefony Sony Ericsson w200i.

„Popularność własnoręcznie komponowanych, muzycznych pozdrowień jest tak duża, że ich tworzenie i wysyłanie będzie możliwe również po zakończeniu konkursu. Mamy nadzieję, że mixuj.pl, dzięki unikalnemu pomysłowi, będzie dla internautów propozycją zawsze świeżą i atrakcyjną.” – mówi Krzysztof Adamus, Dyrektor Kreatywny Opcom Grupa Eskadra.

www.mixuj.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top