E-lama.pl zmienia nazwę

Po zmianie layoutu, uruchomieniu wydań lokalnych i rekordzie odwiedzalności przyszedł czas na zmianę nazwy. Od marca e-lama.pl przyjęła nazwę Studente.pl.

– Zależy nam na budowaniu spójnej studenckiej marki, rozpoznawalnej w całym kraju, stąd decyzja o zmianie nazwy. W listopadzie uruchomiliśmy działy redakcyjne w kolejnych akademickich miastach i zmiana nazwy podyktowana jest głównie skuteczniejszą walką o nowych użytkowników z tych rejonów – tłumaczy Michał Kuzborski, redaktor naczelny portalu.

Przebudowa portalu objęła nie tylko zmianę layoutu i wprowadzenie wydań z Warszawy, Poznania, Katowic i Trójmiasta (wersje z Wrocławia i Krakowa działały wcześniej). Przeorganizowana została struktura działów z artykułami, rozbudowany serwis z ogłoszeniami pracy, a nowością jest serwis z ogłoszeniami wynajmu stancji.

– Naszą wizytówką są artykuły, nowe działy redakcyjne prezentują je w bardziej przejrzysty sposób, a ich tematyka ma bardziej ogólnopolski charakter – mówi  Piotrek Kulik, kierownik projektu z firmy Lama Media, wydawcy Studente.pl.

Zmiana nazwy z e-lama.pl na Studente.pl to symboliczny początek nowego rozdziału w historii portalu.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry