E-mail BOX – mobilna poczta dla firm od Orange

Opublikowano: 23 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Orange przygotował usługę mobilnej poczty E-mail BOX dla firm, która nie wymaga kupowania i użytkowania drogiego serwera przez klientów. To korzystne rozwiązanie zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Usługa E-mail BOX to skrzynka pocztowa oferująca pełną funkcjonalność niezbędną w biznesie: e-mail, kalendarze, książki adresowe, możliwość zarządzania zadaniami oraz notatkami. Umożliwia bezpieczny dostęp do poczty z dowolnego miejsca: biura, domu czy podróży. Dzięki obsłudze technologii Push Mail przychodząca poczta oraz zmiany dokonywane w kalendarzach i książkach adresowych są natychmiast dostarczane użytkownikowi.

Korzystanie z usługi jest możliwe za pomocą urządzeń BlackBerry, telefonów  z systemem Windows Mobile lub innych, dla których dostępne jest oprogramowanie ActiveSync. Zastosowanie funkcji Outlook Web Access umożliwia dostęp do skrzynki pocztowej z dowolnego komputera wyposażonego w przeglądarkę internetową. Klient aktywujący usługę otrzymuje jedną skrzynkę e-mail dostępną na platformie Hosted Exchange 2003, która zapewnia identyczną funkcjonalność, jak korporacyjny serwer pocztowy Microsoft Exchange Server 2003.

Usługa przeznaczona jest dla małych i średnich firm, które bez konieczności posiadania własnego serwera pocztowego mogą w wygodny sposób korzystać z funkcjonalności poczty korporacyjnej. Klienci posiadający skrzynki w ramach jednej firmy mogą korzystać ze wszystkich możliwości pracy grupowej oferowanych przez serwer Microsoft Exchange: współdzielić książki adresowe i kalendarze, korzystać z grupowego umawiania spotkań, współdzielić dokumenty w ramach Folderów Publicznych.

Firmy mogą zamówić dowolną liczbę kont pocztowych i swobodnie dostosowywać je do potrzeb. Aktywacja dla każdego użytkownika przebiega indywidualnie. Klienci samodzielnie dokonują też wyboru domeny, w której będzie funkcjonowało ich konto e-mailowe. Dzięki temu mogą dołączyć – za zgodą administratora – do już istniejącej domeny firmowej lub utworzyć nową.

Usługa E-mail BOX jest dostępna w dwóch wariantach:
E-mail BOX – konto e-mail za 45 zł miesięcznie (+VAT),
E-mail BOX – Pakiet, w którym oprócz konta e-mail, klient otrzymuje 100 MB transferu do wykorzystania na połączenia internetowe i WAP – za 99 zł miesięcznie (+VAT).

Wraz z usługą użytkownik otrzymuje profesjonalne oprogramowanie pocztowe Microsoft Outlook 2003 lub 2007 – do wyboru.

Sylwester KozakE-mail BOX – mobilna poczta dla firm od Orange

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.