E-mail BOX – mobilna poczta dla firm od Orange

Orange przygotował usługę mobilnej poczty E-mail BOX dla firm, która nie wymaga kupowania i użytkowania drogiego serwera przez klientów. To korzystne rozwiązanie zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Usługa E-mail BOX to skrzynka pocztowa oferująca pełną funkcjonalność niezbędną w biznesie: e-mail, kalendarze, książki adresowe, możliwość zarządzania zadaniami oraz notatkami. Umożliwia bezpieczny dostęp do poczty z dowolnego miejsca: biura, domu czy podróży. Dzięki obsłudze technologii Push Mail przychodząca poczta oraz zmiany dokonywane w kalendarzach i książkach adresowych są natychmiast dostarczane użytkownikowi.

Korzystanie z usługi jest możliwe za pomocą urządzeń BlackBerry, telefonów  z systemem Windows Mobile lub innych, dla których dostępne jest oprogramowanie ActiveSync. Zastosowanie funkcji Outlook Web Access umożliwia dostęp do skrzynki pocztowej z dowolnego komputera wyposażonego w przeglądarkę internetową. Klient aktywujący usługę otrzymuje jedną skrzynkę e-mail dostępną na platformie Hosted Exchange 2003, która zapewnia identyczną funkcjonalność, jak korporacyjny serwer pocztowy Microsoft Exchange Server 2003.

Usługa przeznaczona jest dla małych i średnich firm, które bez konieczności posiadania własnego serwera pocztowego mogą w wygodny sposób korzystać z funkcjonalności poczty korporacyjnej. Klienci posiadający skrzynki w ramach jednej firmy mogą korzystać ze wszystkich możliwości pracy grupowej oferowanych przez serwer Microsoft Exchange: współdzielić książki adresowe i kalendarze, korzystać z grupowego umawiania spotkań, współdzielić dokumenty w ramach Folderów Publicznych.

Firmy mogą zamówić dowolną liczbę kont pocztowych i swobodnie dostosowywać je do potrzeb. Aktywacja dla każdego użytkownika przebiega indywidualnie. Klienci samodzielnie dokonują też wyboru domeny, w której będzie funkcjonowało ich konto e-mailowe. Dzięki temu mogą dołączyć – za zgodą administratora – do już istniejącej domeny firmowej lub utworzyć nową.

Usługa E-mail BOX jest dostępna w dwóch wariantach:
E-mail BOX – konto e-mail za 45 zł miesięcznie (+VAT),
E-mail BOX – Pakiet, w którym oprócz konta e-mail, klient otrzymuje 100 MB transferu do wykorzystania na połączenia internetowe i WAP – za 99 zł miesięcznie (+VAT).

Wraz z usługą użytkownik otrzymuje profesjonalne oprogramowanie pocztowe Microsoft Outlook 2003 lub 2007 – do wyboru.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry