e-sklep w Komsa Polska

Pod adresem sklep.komsa.pl, zaczął działać sklep firmy Komsa Polska. Odwiedzający go mogą zapoznać się z pełną ofertą produktów znajdujących się w portfolio firmy.

Firma Komsa Polska, jedna z największych polskich firm dystrybucyjnych z branży telekomunikacyjnej, uruchomiła 1 sierpnia 2004 roku sklep internetowy.

– Uruchomienie sklepu internetowego jest odpowiedzią na zmieniające się warunki rynku oraz sugestie naszych klientów – mówi Wojciech Depa, prezes Komsa Polska sp. z o.o. – Warunkiem prowadzenia efektywnego handlu w XXI wieku jest możliwość błyskawicznego reagowania na potrzeby rynku i klientów. Taką możliwość daje właśnie sklep internetowy. Dzięki niemu będziemy dokładnie wiedzieć, co najbardziej interesuje naszych klientów i w jakim kierunku rozwijać portfolio produktów oferowanych przez naszą firmę – dodaje.

Dostęp do sklepu internetowego firmy Komsa Polska mają wszyscy odwiedzający adres sklep.komsa.pl. Każdy znajdzie tam pełną informację o produktach znajdujących się w ofercie firmy i do podstawowych informacji (wraz ze zdjęciem) o danym urządzeniu. Do oferty cenowej i możliwości składania zamówień dostęp mają tylko zarejestrowani klienci.

– Rosnąca popularność internetu i prowadzenia interesów z jego wykorzystaniem pozwoli nam znacznie skrócić czas oczekiwania przez klienta na zamówione produkty – mówi Paweł Gołębiowski, koordynator projektu e-sklep w firmie Komsa Polska. – Poza tym dzięki temu narzędziu będziemy mogli zbierać informacje o preferencjach i oczekiwaniach naszych Klientów.

http://www.sklep.komsa.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry