Ebexo.pl nowym dostawcą oprogramowania sklepowego

Opublikowano: 4 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

System Ebexo powstał na bazie kilkuletnich doświadczeń i obecnie korzysta z niego już kilkanaście sklepów, m.in. bezokularow.pl.

Według twórców oprogramowania klienci mogą liczyć na stabilne i wydajne oprogramowanie oraz częste aktualizacje.

ebexo_avW ciągu kilku lat udało nam się stworzyć kompletne narzędzie e-commerce, dzięki któremu każdy klient – zarówno mała firma, jak i duża korporacja, mogą postawić sklep na miarę swoich wysokich oczekiwań, za cenę niewielkiego miesięcznego abonamentu. Naszym priorytetem nie jest implementacja sklepu w ciągu kilku dni – stawiamy na jakość, celujemy w systemową bezawaryjność, indywidualny design, optymalne funkcjonalności, czyli w pełne zadowolenie klienta – a to siłą rzeczy musi potrwać nieco dłużej. W ciągu kilku lat udało nam się stworzyć jeden z najbardziej zaawansowanych systemów e-commerce, który wygrywa swoją stabilnością i niezwykłą prostotą obsługi – powiedział Łukasz Strzelec, dyrektor zarządzający agencji interaktywnej ibero, właściciela marki ebexo.pl.

Oferta dostawcy to pięć podstawowych wariantów oprogramowania różniących się m.in. transferem, miejscem na dysku i ilością produktów. Podstawowy pakiet „starter” oferowany jest w cenie 55 zł. Mamy możliwość również skorzystania z dodatkowych pakietów dedykowanych dla dużych przedsięwzięć.

Sylwester KozakEbexo.pl nowym dostawcą oprogramowania sklepowego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.