Ebexo.pl nowym dostawcą oprogramowania sklepowego

System Ebexo powstał na bazie kilkuletnich doświadczeń i obecnie korzysta z niego już kilkanaście sklepów, m.in. bezokularow.pl.

Według twórców oprogramowania klienci mogą liczyć na stabilne i wydajne oprogramowanie oraz częste aktualizacje.

ebexo_avW ciągu kilku lat udało nam się stworzyć kompletne narzędzie e-commerce, dzięki któremu każdy klient – zarówno mała firma, jak i duża korporacja, mogą postawić sklep na miarę swoich wysokich oczekiwań, za cenę niewielkiego miesięcznego abonamentu. Naszym priorytetem nie jest implementacja sklepu w ciągu kilku dni – stawiamy na jakość, celujemy w systemową bezawaryjność, indywidualny design, optymalne funkcjonalności, czyli w pełne zadowolenie klienta – a to siłą rzeczy musi potrwać nieco dłużej. W ciągu kilku lat udało nam się stworzyć jeden z najbardziej zaawansowanych systemów e-commerce, który wygrywa swoją stabilnością i niezwykłą prostotą obsługi – powiedział Łukasz Strzelec, dyrektor zarządzający agencji interaktywnej ibero, właściciela marki ebexo.pl.

Oferta dostawcy to pięć podstawowych wariantów oprogramowania różniących się m.in. transferem, miejscem na dysku i ilością produktów. Podstawowy pakiet “starter” oferowany jest w cenie 55 zł. Mamy możliwość również skorzystania z dodatkowych pakietów dedykowanych dla dużych przedsięwzięć.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry