Efigence i 4pi łączą swoje kompetencje

4pi Sp. z o.o. i Efigence Sp. z o.o. wywodząca się z 3dart.com łączą swoje komptencje zawiązując alians strategiczny.

Współpraca obu firm to pierwszy etap działań zmierzających w kierunku – konsolidacji firm działających na polskim rynku doradczo-technologicznym. Obie spółki, rozumiejąc doskonale zachodzące przemiany rynkowe, pragną zintegrować wokół siebie również inne podmioty działające do tej pory w niszach sektora IT.

Poprzez współpracę strategiczną spółki efigence i 4pi zamierzają dynamicznie rozwijać swoje organizacje, szybciej i efektywniej realizować stawiane przed nimi zadania, a przede wszystkim elastycznie dostosowywać się do potrzeb Klientów. Najsilniejszą stroną spółek jest doskonała znajomość nisz rynkowych oraz doświadczenie w realizacji trudnych projektów na pograniczu biznesu i informatyki. Firmy rozszerzyły swoją ofertę, przez co są w stanie skutecznie realizować najbardziej zaawansowane technicznie i złożone organizacyjnie projekty.

Zasadnicze cechy wspólnej oferty firm to: strategiczne podejście do zastosowań technologii informacyjnych, optymalizacja procesów biznesowych i ich realizacja w systemach wspomagania zarządzania, informowania kierownictwa i zarządzania relacjami z klientem. Ważnym elementem oferty pozostanie kompleksowa komunikacja z otoczeniem biznesowym przedsiębiorstw czyli: pracownikami, klientami i partnerami, realizowana dzięki zastosowaniu najnowszych światowych technologii IT. Szczególną uwagę przywiązano również do kwestii bezpieczeństwa systemów informatycznych.

“Zdajemy sobie sprawę, że aby sprostać wyzwaniom jakie niesie rynek musimy nieustannie dążyć do doskonalenia wszystkich zasobów organizacji, a przede wszystkim kluczowych, którymi są ludzie oraz wiedza i umiejętności. Współpracując z 4pi pragniemy wzbogacić kulturę organizacyjną efigence, rozwijać kompetencje w kategoriach poszerzonej wiedzy, umiejętności i doświadczenia z zakresu doradztwa i analiz rynku. – mówi Marcin Chałotowski, Prezes Efigence”.

“4pi przeprowadzało do tej pory skuteczne analizy, wspomagało projekty wdrożeniowe i projektowało nowe procesy dla wielu firm zarówno z sektora IT jak i instytucji bankowych czy agend rządowych. Pozyskanie takiego partnera jak efigence pozwoli nam nie tylko na opracowanie konkretnego rozwiązania dla naszego Klienta, ale również na jego autorskie wdrożenie” – mówi Katarzyna Gryciuk – Krzywda, Dyrektor Generalny 4pi.

http://fourpi.com.pl
http://www.efigence.com/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry