Ekologia.pl uruchamia dział z eko-ofertami pracy

Portal Ekologia.pl będący największym w Polsce tematycznym serwisem poruszającym zagadnienia z zakresu ekologii utworzył nowy dział poświęcony pracy.

Na stronach serwisu znajdują się aktualne oferty pracy powiązane z tematyką ekologiczną. Podstawową funkcją nowego działu jest dostarczanie ofert pracy zwłaszcza w branżach związanych z ekologią. Znalezienie interesującej oferty umożliwia funkcjonalna wyszukiwarka selekcjonująca „ekologiczne” oferty wg interesujących kryteriów oraz słów kluczowych.

To wyjątkowe rozwiązanie skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcieliby znaleźć pracę w branży związanej z ekologią czy ochroną środowiska.  W bazie pojawia się dziennie kilkadziesiąt nowych branżowych ogłoszeń.
Nowy dział tworzony jest we współpracy z największymi polskimi serwisami pracy: HRK.pl, Jobs.pl, Praca.pl oraz Pracuj.pl.

– Wyszukiwarka, która pozwala odnaleźć oferty pracy dopasowane do oczekiwań użytkownika, oraz system filtrujący ogłoszenia z „ekologicznych branż” oraz aktówka to pierwszy etap rozwoju naszego działu. W najbliższych miesiącach planujemy wprowadzenie innych funkcjonalności przydatnych pracodawcy i pracownikowi, jak np. opis branż i stanowisk, których charakter odnosi się do ekologii – mówi Andrzej Lachowski, dyrektor strategiczny odpowiedzialny za rozwój serwisu.

– Ekologia staje się coraz ważniejszym tematem w naszym kraju. Pracodawcy uczą się  jak budować przewagę konkurencją w przedsiębiorstwie poprzez działania ekologiczne, a pracownicy świadomie szukają pracy, która będzie zgodna z ich przekonaniami, zamiłowaniem do przyrody czy ochrony środowiska. Dlatego nasz serwis poświęcony pracy stanowi doskonałe uzupełnienie tego, co Ekologia.pl oferuje swoim użytkownikom – dodaje Robert Paleczny, założyciel serwisu.

www.praca.ekologia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry