Ekstraklasa.com.pl się zmienia

Opublikowano: 23 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Jeden z najbardziej popularnych polskich serwisów piłkarskich, vortal
Ekstraklasa.com.pl został gruntownie przebudowany. Najbardziej
widoczną dla użytkowników jest bez wątpienia całkowita zmiana designu strony, który jest znacznie funkcjonalniejszy od poprzedniego.

Jak mówi redaktor naczelny Ekstraklasy – Mateusz Mrugalski – cały system witryny także został zbudowany od nowa. Tym samym cała ekipa serwisu, licząca obecnie 14 osób zyskała nowoczesne narzędzia do zarządzania treścią witryny jak i wielu innych systemów ułatwiających pracę. Dzięki temu najnowsze aktualności pojawią się na stronie jeszcze szybciej, ponadto użytkownicy mogą teraz komentować wszystkie zgromadzone w serwisie materiały.

Redakcja serwisu uruchomiła także specjalny sportowy newsletter, w którym codziennie znajdą się skróty najciekawszych wydarzeń piłkarskich w Polsce.

Ekstraklasa, która w internecie istnieje już od ponad półtora roku, w czasie swojego istnienia pozyskała wielu stałych czytelników, stając się tym samym jednym z największych i najbardziej znanych serwisów piłkarskich w Polsce.

http://www.ekstraklasa.com.pl

Sylwester KozakEkstraklasa.com.pl się zmienia

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.