El Padre modeluje zespół projektowania graficznego

El Padre pozyskało nowego specjalistę w zakresie wizualizacji i animacji 3D, Batrłomieja Olczyka, który wzmocni zespół projektowania graficznego firmy. Krok ten pozwoli na zmniejszenie kosztów przy realizacji projektów związanych z zaawansowaną animacją, montażem i kompozycją obrazu.

Przed dołączeniem do teamu El Padre Olczyk pracował w firmie Digital Graphic Reality. Był odpowiedzialny za modelowanie i animacje obiektów 2D i 3D, tworzenie i symulacje naturalnych zjawisk, płynów i cząsteczek oraz montaż i kompozycję obrazu. Tworzył efekty specjalne do filmu „War Games”, w reżyserii Dariusza Jabłońskiego, które spotkały się z bardzo przychylnym przyjęciem odbiorców. Realizował projekty dla m.in. Philip Morris International, Cyfra+, Aster, BZ WBK, Canal+, Kinder Bueno, KRS Unilever Polska SA, Polsat, Rochstar oraz amerykańskich agencji reklamowych jak Arthur Agency oraz Kewadin Cassinos.

Olczyk jest absolwentem Polsko Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. W El Padre będzie odpowiedzialny za kreację i tworzenie projektów graficznych dla Klientów firmy, w tym m.in. ilustracji, wizualizacji, logotypów, plakatów, druków wielkoformatowych – w tym przygotowaniem ich do druku w wysokiej rozdzielczości.

Zależy nam na jak najwyższym poziomie usług, których zakres ostatnio poszerzyliśmy. Rozwijanie struktury agencji jest ściśle związane ze strategią naszej firmy i celami rozwojowymi jakie przed sobą stawiamy, dlatego cieszymy się, że Bartek dołączył do naszego zespołu. – powiedział Paweł Lewicki, New Business & Strategic Director El Padre.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry