Eskadra dla Media Regionalne

Grupa Eskadra podpisała umowę na stałą współpracę w zakresie obsługi spółki Media Regionalne. We współpracę zaangażowane są trzy dywizje Eskadry. To kolejna kampania wykorzystująca potencjał Grupy w spójnym użyciu wielu kanałów komunikacji.
ESKADRA Marketing Services odpowiedzialna jest za obsługę marketingową oraz doradztwo w zakresie wdrażania i realizacji projektów realizowanych w ramach nowej strategii marketingowej Mediów Regionalnych. Za komunikację PR projektu odpowiedzialna jest Eskadra Publica, a Eskadra Szkolenia i Seminaria realizuje cykl szkoleń dla redaktorów naczelnych dzienników należących do Grupy.

Ten rok jest kontynuacją współpracy między Mediami Regionalnymi i Grupą ESKADRA. W zeszłym roku Eskadra opracowała strategię marketingową dla Grupy, która została przyjęta do realizacji od 2008 roku.

Media Regionalne to jedna z wiodących grup prasowych w Polsce, obecna na rynkach lokalnych. Należy do niej 10 tytułów regionalnych, 4 lokalne rozgłośnie radiowe, pięć bezpłatnych tygodników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top