Euro 2008 w UPC w HD

UPC Polska wprowadza do swojej oferty kolejne kanały w wysokiej rozdzielczości: Polsat Sport HD oraz HBO HD.
Do oferty programowej UPC Polska dołączyły kolejne kanały w wysokiej rozdzielczości: Polsat Sport HD oraz HBO HD.

Kibice piłki nożnej będący abonentami telewizji cyfrowej UPC mogą teraz emocjonować się wydarzeniami na boiskach Austrii i Szwajcarii, oglądając transmisje w wysokiej rozdzielczości oraz korzystając z funkcjonalności telewizji cyfrowej, jak zatrzymanie telewizji na żywo, nagrywanie czy wielokrotne przewijanie tej same sceny.

Polsat Sport HD to jedyny kanał, w którym można obejrzeć wszystkie mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w wysokiej rozdzielczości. Dostęp do kanału Polsat Sport HD bez dodatkowych opłat uzyskają zarówno abonenci cyfrowego pakietu Select, jak i Max, którzy wybrali dekoder pozwalający na odbiór sygnału HD. Kanał HBO HD wzbogaci natomiast ofertę Pakietu Premium HBO.

Oferta cyfrowa UPC zapewnia użytkownikom bogaty wybór kanałów telewizyjnych i radiowych w najwyższej jakości obrazu i dżwięku, w tym także programów w wysokiej rozdzielczości (HD), wśród których są: Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, TVN HD, National Geographic Channel HD i History Channel HD oraz Polsat Sport HD i HBO HD. Oferta programowa Telewizji Cyfrowej UPC będzie stale rozwijana.

Usługa telewizji cyfrowej UPC jest już dostępna w aglomeracjach warszawskiej i katowickiej oraz we Wrocławiu i Opolu. Wkrótce zasięgiem usługi objęte zostaną również inne miasta w Polsce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top