Europejska Gazeta Młodzieżowa www.eYOUTHe.net

Opublikowano: 15 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Pomysł stwarzenia projektu powstał podczas seminarium kontaktowego, które miało miejsce w Brukseli pod koniec września ubiegłego roku.
Młodzież z niemal całej Europy spotkała się w celu pozyskania partnerów do współpracy międzynarodowej w ramach Programu Młodzież – Akcja 3, Projekty sieciowe.

Tam powstał pomysł stworzenia projektu sieciowego, którego założeniem jest stworzenie w Internecie gazety młodzieżowej o charakterze europejskim.

Co miesiąc na stronie eYOUTHe.net będziemy publikowany jeden numer gazety, poświęcony konkretnemu zagadnieniu. Artykuły będą prezentować ten temat z punktu widzenia młodzieży z różnych krajów Europy, materiały są publikowane po angielsku.

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Edukacja przez Internet z Polski. Partnerami projektu zaś szwedzka młodzież z
miejscowości Solleftea oraz młodzież z Łotwy z
organizacji EYHR-Net, z którymi do tej pory wspólnie
przeprowadziliśmy wymianę młodzieżową w ramach Programu Młodzież.

http://www.eYOUTHe.net

Sylwester KozakEuropejska Gazeta Młodzieżowa www.eYOUTHe.net

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.