Exact w Instytucie Zarządzania

W Instytucie Zarządzania zostało zakończone wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie firmy Exact Software. Kompleksowe oprogramowanie – Exact Globe 2000 oraz e-Synergy – usprawni zarówno przebieg wewnętrznych procesów, takich jak obieg dokumentów, raportowanie, workflow czy zarządzanie dużymi bazami danych Instytutu, jak również proces organizowania szkoleń i tworzenia kilkunastu internetowych wortali tematycznych.

Umowa z Instytutem Zarządzania na wdrożenie oprogramowania wspomagającego zarządzanie Exact Software została podpisana w listopadzie 2002 r. Pierwszym etapem wdrożenia, który zakończył się w marcu br., było wdrożenie systemu Exact Globe 2000. Dzięki swojej elastyczności i modułowej budowie system ten jest rozwiązaniem, które może wspomagać zarządzanie w firmie praktycznie dowolnego typu, również tak specyficznej organizacji jaką jest Instytut Zarządzania. Oprogramowanie ERP Exact Globe wdrożone w Instytucie objęło dwa moduły: Księgowość Finansowa oraz Fakturowanie.

„Decyzję o zakupie oprogramowania wspomagającego zarządzanie podjęliśmy w związku z dynamicznym rozwojem Instytutu w ostatnich latach. Procesy wewnętrzne w Instytucie stały się już na tyle skomplikowane i czasochłonne, że postanowiliśmy je usprawnić. Natomiast o wyborze oprogramowania firmy Exact Software zdecydowała głównie jego funkcjonalność, łatwość obsługi i elastyczność, dzięki czemu system ten sprawdza się również w tak nietypowej organizacji jaką jest nasz Instytut – nasza działalność opiera się na współpracy z wieloma partnerami m.in. również w zakresie zapewnienia im jak najlepszych narzędzi pomagających w zarządzaniu.” – powiedział Tomasz Puzewicz, Dyrektor ds. Projektów, Instytut Zarządzania – „W pierwszym etapie głównym celem wdrożenia systemu Exact było usprawnienie naszych wewnętrznych procesów takich jak obieg dokumentów i przyspieszenie obiegu faktur m.in. poprzez zredukowanie ich papierowej wersji, a także powiązanie ich z innymi dokumentami księgowymi.”

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top