Exact w Katowicach

Exact Software Poland, producent systemów wspomagających zarządzanie dla przedsiębiorstw, otworzył regionalny oddział firmy w Katowicach. Nowe biuro rozpoczęło działalność w lutym br. i docelowo zajmie się obsługą klientów Exact Software w południowej Polsce – na Górnym i Dolnym Śląsku oraz w województwach małopolskim i opolskim.

“Otwarcie regionalnego oddziału Exact na Śląsku jest kolejnym etapem rozwoju naszej firmy. Jeszcze kilka lat temu do prowadzenia działalności w Polsce wystarczały biura w Warszawie i Poznaniu. Jednak szybki rozwój firmy na rynku polskim, wzrost liczby nowych klientów i chęć spełnienia ich oczekiwań, wpłynęły na podjęcie decyzji o otwarciu oddziału w Katowicach.” – powiedział Mariusz Bachowski, dyrektor generalny Exact Software Poland – “Oddział w Katowicach zajmie się obsługą naszych dotychczasowych klientów
w południowej Polsce, a także pozyskiwaniem nowych użytkowników dla naszych systemów wspomagających zarządzanie. Śląsk jest istotnym skupiskiem firm przemysłowych, dlatego warto wspomnieć, że 40% naszych klientów reprezentuje właśnie ten sektor gospodarki.
W niedalekiej przyszłości rozważamy również możliwości otwarcia kolejnego oddziału naszej firmy w Polsce.”

http://www.exact.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry