FFCreation dla GE Money Bank

Opublikowano: 14 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

FFCreation przygotowała kampanię internetową kredytu AutoOkazja dla GE Money Bank. Kampania ma podwójny charakter: promocyjno-wizerunkowy oraz informacyjno–sprzedażowy. Kampania promocyjna opiera się przede wszystkim na współpracy z portalem www.trader.pl oraz pozycjonowaniu marki w wyszukiwarkach.
Współpraca partnerska z portalem Trader polegała na sponsorowaniu przez GE ogłoszeń przez pierwszy tydzień każdego miesiąca, gdzie pojawiały się przygotowane przez FFCreation formy reklamowe. W pozostałym okresie poprzez kreacje promowany był produkt i jego zalety.

W ramach realizacji kampanii informacyjnej FFCreation stworzyła mikrowitrynę, mającą pomóc w zbudowaniu świadomości marki ułatwiającej potencjalnemu klientowi otrzymanie w łatwy sposób informacji o kredycie. Znajdujący się tam również formularz rejestracji, umożliwia szybkie pozyskanie kontaktu klienta z konsultantem banku.

Na mikrowitrynie pojawia się również animacja prezentująca w kilku prostych krokach jak otrzymać kredyt AutoOkazja. Mikrowytryna to „landing site” dla kampanii. Przekierowuje potencjalnego klienta wprost do miejsca, gdzie może uzyskać potrzebne informacje, bez konieczności odwiedzania strony korporacyjnej Banku.

www.ffcreation.com/autookazja

Hanna LaskowskaFFCreation dla GE Money Bank

Podziel się!

O autorze

hania