FFCreation nagrodzona na Diamond Awards

Agencja FFCreation została nagrodzona na międzynarodowym konkursie marketingu bezpośredniego Diamond Awards za kampanię marketingu wirusowgo „Nadchodzi 4”. FFCreation wygrała w kategorii „Kampania viral marketing: nowe media” za najbardziej efektywne oddziaływanie na odbiorców i zachęcenie ich do spontanicznego tworzenia własnych materiałów marketingowych.
Na stronie internetowej www.youtube.com/ffcreation FFC opublikowała filmy viralowe promujące projekt Nadchodzi4.com. Stworzone przez FFC virale obejrzały setki tysięcy osób. Filmy te zainspirowały użytkowników sieci do tworzenia własnych dedykowanych filmików. W ocenie każdej kampanii brane były pod uwagę łącznie 4 aspekty: strategia, koncept kreatywny, jakość wykonania i osiągnięte wyniki.

Kampania viralowa Nadchodzi 4 została już nagrodzona na Golden Arrow  (wyróżnienie) i na KTR (brąz). FFC odpowiedzialna była także za stronę internetową www.nadchodzi4.com.

Organizatorem konkursu Diamond Awards jest Global Marketer – nowojorska firma posiadająca najobszerniejszą na świecie bibliotekę case’ów z dziedziny below-the-line. W 16 głównych kategoriach Diamond Awards wystartowały projekty z branży reklamy, promocji, PR oraz marketingu zgłoszone z całego świata. Uroczysta gala, oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek odbędzie się 31 stycznia 2008r. w Nowym Jorku.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry