FFCreation przygotowała wirtualną siedzibę BRIEF

Agencja FFCreation rozpoczęła stałą współpracę z magazynem BRIEF. FFC zaprojektowała i wykonała dla Brief wirtualną redakcję w Second Life.
Brief chcąc w innowacyjny sposób komunikować się ze swoimi czytelnikami uruchomił swoją wirtualną siedzibę w Second Life. W najbliższym czasie zostanie uruchomione archiwum pisma dostępne w redakcji Brief’u w SL i wiele ciekawych materiałów ze świata marketingu i mediów. Brief chce w ten sposób grupować wokół siebie aktywną społeczność internetową, otwartą na nowe technologie.

FFCreation ma już spore osiągnięcia w prowadzeniu kampanii reklamowych z wykorzystaniem środowiska Second Life. Rozwija tam swoje autorskie kreacje, jak wirtualny salon FFC, czy stadion Eurofun2012 (www.eurofun2012.com).
Wirtualna siedziba BRIEF powstała tuż obok Stadionu. Biuro redakcji to nowoczesny, przeszklony budynek parterowy z dużą ilością światła. W środku można przechadzać się się po przestronnych korytarzach, jest recepcja, sala konferencyjna z telebimem i podestem na mównicę oraz gabinet redaktora naczelnego Grzegorza Kiszluka.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry