Flashbook.pl obiecuje przełom na rynku

Opublikowano: 13 maja 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Przełom na rynku książkowych poradników biznesowych zapowiada spółka Flashbook.pl założona dzięki kontaktom nawiązanym przez Lewiatan Business Angels. Firma powstaje jako tzw. start-up przy wsparciu krajowego inwestora.
Pierwsze produkty Flashbook.pl mają ukazać się na rynku już we wrześniu 2007 r. Maja być oparte na zupełnie nowej filozofii tworzenia poradników biznesowych i wypełnić istniejącą na rynku lukę. Koncepcja Flashbook.pl opiera się na kilku podstawowych założeniach m.in. dużej przystępności i dostosowaniu do zmian modelu czytelnictwa. Obecnie spółka jest w fazie organizacji i budowania relacji z przyszłymi kontrahentami – przede wszystkim sieciami dystrybucji książek w Polsce. W planach firma uwzględnia też ekspansję na rynki zagraniczne.

Spółka Flashbook.pl powstała jako inwestycja typu start-up jednego z inwestorów skupionych wokół inicjatywy Lewiatan Business Angels Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Jej założenie jest wynikiem rozmów rozpoczętych z pomocą LBA jesienią 2006 r. Plany finansowe spółki zakładają zwrot inwestycji i uzyskanie zysków w ciągu kilkunastu pierwszych miesięcy działania firmy.

www.lba.pl

Hanna LaskowskaFlashbook.pl obiecuje przełom na rynku

Podziel się!

O autorze

hania