Fotolia świętuje

Fotolia, jedna z wiodących na światowym rynku microstock firm, tuż po wdrożeniu kilku znaczących projektów ogłoszonych w tym roku, właśnie przekroczyła próg 10 milionów plików royalty-free będących w ofercie serwisu oraz 2 milionów użytkowników na całym świecie.

Powstały niespełna 5 i pół roku temu serwis bardzo szybko rozwinął swoją bazę i ofertę. Od 2009 roku serwis powiększył swoje zasoby z 5 milionów do 10 milionów wysokiej jakości zdjęć, ilustracji, wektorów i wideo w  przystępnych cenach (od 2,50 zł za plik do internetu).

Sukces ten idzie w parze z ostatnimi nowinkami serwisu, jakimi były ulepszona wersja dodatku do Microsoft Office Word i PowerPoint 2007 i 2010 oraz Fotolia Desktop, będąca bardzo przydatną aplikacją, pozwalającą bezpośrednio z pulpitu zarządzać swoim kontem Fotolia oraz korzystać z zasobów serwisu, przeglądając obrazy, kupując je a także tworząc galerie i dzieląc się nimi ze współpracownikami lub znajomymi.

„To jest bardzo konkurencyjny rynek. Jesteśmy zdeterminowani, aby ciągle rozwijać się. Fotolia staje się powszechnie znanym punktem odniesienia w kontekście pobieranie obrazów”, mówi Oleg Tscheltzoff, Prezes i współzałożyciel Fotolii.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top