Freelancer.com właścicielem Zlecenia.przez.net

Opublikowano: 24 marca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Zlecenia.przez.net mają nowego właściciela – nabywcą jest Freelancer.com zrzeszający na całym świecie ponad 10 mln użytkowników. W Polsce serwis będzie działać pod marką Freelancer.pl. Proces łączenia obu platform obejmie również migrację wszystkich danych z serwisu zlecenia.przez.net do Freelancer.pl.

W związku z przejęciem zmienia się również sposób w jaki pobierane będą opłaty – serwis teraz nie będzie już pobierać opłat za wystawienie zlecenia tylko za zaakceptowane i zrealizowane zlecenie. Wysokość tej opłaty wyniesie 3 proc. wartości projektu od zleceniodawców i 10 proc. wartości projektu od zleceniobiorców.

Zrzut ekranu 2014-03-24 o 09.49.14

Poza zmianą systemu rozliczeń użytkownicy otrzymają dodatkowo nowe funkcjonalności – wiadomości błyskawiczne, zaliczki, system nagradzania i system do rozliczeń umożliwiający m.in. wystawianie faktur.

Freelancer.pl dodatkowo oferuje zleceniodawcom przechodzącym z serwisu zlecenia.przez.net trzy miesiące darmowego udziału w Planie Członkowskim Premium. Dla freelancerów są to trzy miesiące darmowego udziału w Planie Członkowskim Plus.

Sylwester KozakFreelancer.com właścicielem Zlecenia.przez.net

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.