Gdzie najtaniej zatankować? Sprawdź w telefonie!

Opublikowano: 31 maja 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

W sklepie z aplikacjami Google Play dla systemu Android pojawiła się aplikacja umożliwiająca sprawdzenie cen paliw w okolicy. Ceny aktualizują sami użytkownicy.

„Moje Paliwo” pomoże użytkownikom zaoszczędzić pieniądze dzięki przedstawianiu cen paliw na wybranych stacjach benzynowych. Koncepcja aplikacji zakłada, że to właśnie użytkownicy będą sami uaktualniać ceny i udostępniać je innym użytkownikom. Co ważne, użytkownicy mają możliwość aktualizacji cen, tylko gdy znajdują się w pobliżu stacji benzynowej.

Sukces tego typu aplikacji zależy głównie od zainteresowania i dobrych komentarzy użytkowników. I chyba autorzy są na dobrej drodze, ponieważ cieszy się ona dobrą opinią w sklepie.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z Google Play.

Sylwester KozakGdzie najtaniej zatankować? Sprawdź w telefonie!

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.