GENESIS PR ze Świętym Mikołajem

Agencja GENESIS PR rozpoczęła współpracę non-profit z Fundacją Świętego Mikołaja. Oprócz wsparcia public relations, Agencja zapewni Fundacji doradztwo dotyczące poszczególnych kampanii oraz kontentu strony internetowej.
„Cieszymy się, że swoją wiedzą i doświadczeniem możemy pomagać organizacji, która realizując swoją misję podejmuje wiele ważnych projektów społecznych skierowanych do dzieci czy samotnych matek” – powiedziała Eliza Misiecka, dyrektor zarządzający GENESIS PR.

Fundacja Świętego Mikołaja (wcześniej nieformalna Agencja Świętego Mikołaja) od kilku lat organizuje społeczne kampanie reklamowe o charakterze społecznym i kulturalnym. Fundacja zajmuje się badaniem i rozwiązywaniem skutków kryzysu solidarności z potrzebującymi, a w swojej pracy wykorzystuje techniki nowoczesnego zarządzania, marketingu, reklamy oraz metod badawczych. Jak dotąd pod szyldem Fundacji zrealizowano 23 kampanie, a do najważniejszych należą: Mama w pracy, Grunt to rodzina – kampania na rzecz rodzinnych domów dziecka czy kampania na rzecz Fundacji „Dzieło nowego tysiąclecia” – Dzień Papieski.

„Wsparcie wizerunkowe, które zapewni nam GENESIS PR jest potrzebne do tego, byśmy mogli skutecznie prowadzić nasze kampanie i realizować nowe projekty. Rozpoznawalność pomoże nam w budowaniu dobrych kontaktów nie tylko z mediami, ale także z potencjalnymi partnerami czy mecenasami fundacji” – mówi Joanna Paciorek, wiceprezes zarządu Fundacji Świętego Mikołaja.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top