Giełda WP.pl – jedna z lepszych propozycji giełdowych

Opublikowano: 22 lutego 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Giełda WP.pl to kolejna propozycja po Programie TV WP.PL, Info WP.PL i Repertuarze Kin od Wirtualnej Polski. Aplikacja, podobnie jak wcześniej wspomniane, prezentuje się bardzo dobrze!

Giełda WP.PL to szansa na dostęp do bieżących notowań z poziomu telefonu. Aplikacja przedstawia podstawowe dane z bieżącej sesji giełdowej o spółkach – kursy otwarcia, odniesienia, maksymalny i minimalny i obroty. Dodatkowo, gdy obrócimy ekran, możemy zapoznać się wykresem danej spółki. Znajdziemy również waluty, zarówno notowania NBP jak i Forex. Nie znajdziemy natomiast danych finansowych – jednak trzeba uczciwie przyznać, że ich prezentacja na ekranie telefonu byłaby co najmniej trudna.

Bardzo ciekawą funkcją zaproponowaną w programie jest ustawienie alertów, czyli jeśli cena akcji wybranej przez nas spółki przekroczy podaną wartość, zostaniemy o niej poinformowani.

Można powiedzieć więc, że uzyskujemy całkiem dobrą aplikację i to za darmo. Giełdy WP.pl można pobrać z App Store.

Sylwester KozakGiełda WP.pl – jedna z lepszych propozycji giełdowych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.