Glotto.pl – nauka angielskiego dla inżynierów, lekarzy i prawników

Propozycja Glotto.pl skierowana jest głównie do osób szukających pomocy dla konkretnej grupy zawodowej – inżynierów, lekarzy czy prawników. W ofercie obecnie znajduje się 12 specjalistycznych kursów, sam serwis wykorzystuje metodę nauczania skojarzeń parami.

Glotto.pl - nauka angielskiego dla inżynierów, lekarzy i prawników 1Serwis powstał dzięki dotacji z funduszy unijnych (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1). trwał dwa lata i pracowało nad nim kilkanaście osób, w tym nauczyciele języka angielskiego, tłumacze, programiści i graficy. Na czym polega jego innowacyjność? O ile serwisów uczących słówek jest wiele, Glotto.pl jest pierwszą platformą dedykowaną specjalistom różnych branż – na przykład informatyk będzie chciał poznać zupełnie inne słówka niż lekarz czy prawnik i nasz serwis mu to umożliwia – mówi Dagmara Adamczak, właściciel serwisu Glotto.pl.

Testy Glotto.pl pokazały, że najzdolniejsi uczniowie potrafią opanować sposób nawet 100 wyrazów w ciągu godziny, a przeciętni użytkownicy uczą się ok. 20-30 wyrazów na godzinę, co przy systematycznym, codziennym korzystaniu z serwisu daje 500-1000 nauczonych słówek miesięcznie, czyli tyle, ile uczymy się zwykle przez rok nauki w szkole czy na kursie.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry