Glotto.pl – nauka angielskiego dla inżynierów, lekarzy i prawników

Opublikowano: 26 lipca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Propozycja Glotto.pl skierowana jest głównie do osób szukających pomocy dla konkretnej grupy zawodowej – inżynierów, lekarzy czy prawników. W ofercie obecnie znajduje się 12 specjalistycznych kursów, sam serwis wykorzystuje metodę nauczania skojarzeń parami.

Glotto.pl - nauka angielskiego dla inżynierów, lekarzy i prawników 1Serwis powstał dzięki dotacji z funduszy unijnych (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1). trwał dwa lata i pracowało nad nim kilkanaście osób, w tym nauczyciele języka angielskiego, tłumacze, programiści i graficy. Na czym polega jego innowacyjność? O ile serwisów uczących słówek jest wiele, Glotto.pl jest pierwszą platformą dedykowaną specjalistom różnych branż – na przykład informatyk będzie chciał poznać zupełnie inne słówka niż lekarz czy prawnik i nasz serwis mu to umożliwia – mówi Dagmara Adamczak, właściciel serwisu Glotto.pl.

Testy Glotto.pl pokazały, że najzdolniejsi uczniowie potrafią opanować sposób nawet 100 wyrazów w ciągu godziny, a przeciętni użytkownicy uczą się ok. 20-30 wyrazów na godzinę, co przy systematycznym, codziennym korzystaniu z serwisu daje 500-1000 nauczonych słówek miesięcznie, czyli tyle, ile uczymy się zwykle przez rok nauki w szkole czy na kursie.

Sylwester KozakGlotto.pl – nauka angielskiego dla inżynierów, lekarzy i prawników

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.