GoldenSubmarine – nowy gracz na rynku agencji interaktywnych

Poznańska agencja interaktywna Conecto i warszawska agencja interaktywna isens zdecydowały połączyć swoje siły pod nową marką – GoldenSubmarine.
W wyniku fuzji powstała agencja z zakresem usług i doświadczeniem, które ma pozwalać na zrealizowanie nawet najbardziej złożonych i wymagających projektów z obszaru marketingu interaktywnego. Oferta GoldenSubmarine obejmuje m.in.: doradztwo z zakresu marketingu w nowych mediach, kreowanie wizerunku on-line, kampanie reklamowe on-line, realizacje multimedialne, aplikacje e-commerce, rozwiązania dla mobilnego Internetu i usługi hostingowe klasy biznes. Oferta GoldenSubmarine jest skierowana do aktywnych marketingowo firm, oczekujących kompleksowych i nowatorskich rozwiązań. 

GoldenSubmarine, z 50 specjalistami od marketing interaktywnego, dołącza do grona trzech największych w Polsce agencji interaktywnych, mając w planach stać się wiodącą firmą w branży.

– W swoich działaniach kierujemy się strategią interactive blue ocean, która zakłada, że będziemy się skupiać na nowych obszarach oferując klientom oprócz dostępnych na rynku usług marketingowych także nowatorskie  pomysły typu „blue ocean”. Kolejnym krokiem rozwoju agencji będzie ekspansja zagraniczna. Planujemy trzy kierunki: Niemcy, Ukrainę i Stany Zjednoczone – zapewnia Michał Grzybkowski, prezes GoldenSubmarine.

Nad rozwojem GoldenSubmarine czuwać będzie kompetentna kadra zarządzająca, której członkowie, pracując dla czołowych polskich i zagranicznych korporacji budowali polski rynek marketingu interaktywnego. Management GoldenSubmarine tworzą: Michał Grzybkowski (prezes odpowiedzialny za finanse i kontakty technologiczne z siostrzanymi firmami: Datacenter beyond.pl oraz Gamesnet.pl – platforma advergamingowa), Grzegorz Krzemień (wiceprezes odpowiedzialny za jakość oraz marketing i PR), Marcin Gruca (członek zarządu odpowiedzialny za sprawną realizację prac agencji) i Marta Krysik (dyrektor zarządzający).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top