Green IT: zachęcamy do udziału w badaniu

Opublikowano: 25 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma CTS – Customized Training Solutions – rozpoczęła realizację drugiej edycji badania zakresu Green IT. Jesteśmy patronem akcji i zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety.

Badanie skierowane jest do polskich przedsiębiorców. Działający przy Komisji Europejskiej Instytut Środowiska i Zrównoważonego Rozwoju szacuje, że do 2015 roku w Unii Europejskiej zużycie energii elektrycznej przez urządzenia szerokopasmowego dostępu do internetu może dochodzić do 50 TWh. Rosnące ceny energii oraz świadomość ekologiczna konsumentów sprawiać będą, że firmy będą zmuszone wprowadzać zasady Green IT.

Green IT

Zapraszamy do wypełnienia poniższej ankiety, którą znaleźć można pod tym adresem. O wynikach badania, któremu nasza Redakcja patronuje, poinformujemy po przeprowadzeniu analizy odpowiedzi.

Dawid ZarazińskiGreen IT: zachęcamy do udziału w badaniu

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.