Grupa Fresh laureatem Mocni Wizerunkiem 2007

Agencja reklamowa Fresh została laureatem ogólnopolskiego konkursu Mocni Wizerunkiem 2007. Przyznanie nagród odbyło się 26 kwietnia w czasie VI Kongresu PR w Rzeszowie.

Grupa Fresh została nagrodzona za całokształt działań na polu społecznym i charytatywnym. Wyróżnienie komentuje Magdalena Jakimiak, Marketing Communication Coordinator Agencji: „Polskie przedsiębiorstwa powinny zdać sobie sprawę, że społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest domeną międzynarodowych korporacji. Wyróżnienie przyznane naszej Agencji przez jury konkursu „Mocni Wizerunkiem“ jest tego doskonałym dowodem. Oczywiście nie zamierzamy osiąść na laurach – Fresh jest w trakcie wdrożenia kolejnych projektów CSR“.

Nagrody „Mocni Wizerunkiem” zostają przyznane firmom, które w swoich działaniach intensywnie wykorzystują metody i techniki Public Relations, nie ograniczając się jedynie do kontaktów z mediami, ale przede wszystkim poprzez mecenat i działania na polu społecznym, wspierały organizacje i akcje charytatywne, ludzi, oraz projekty społeczne w wymiarze PR. Ogólnopolska edycja konkursu Mocni Wizerunkiem 2007 została zorganizowana po raz drugi.

www.fresh.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top