Grupa Triada rozpoczęła współpracę z HolidayCheck.pl

Do katalogów Triady i Sky Club z ofertą Lato 2012 wprowadzono nowy system oceny jakości usług. Hotele, które w serwie HolidayCheck otrzymały najwyższe oceny od odwiedzających je Turystów z całego świata, będą w katalogach oznaczone logiem „Sprawdzone i polecone”.   

 

HolidayCheck to dostępna w 9 językach interaktywna platforma zawierająca informacje o tematyce podróży i urlopu, a przede wszystkim oceny hoteli, dostarczane przez samych turystów. Wiarygodność i obiektywizm zamieszczanych przez Internautów informacji są zapewnione dzięki szczegółowemu systemowi weryfikacji opinii. Po wystawieniu ocen
użytkownicy serwisu są przykładowo proszeni o przesłanie rachunku lub innego dowodu potwierdzającego, że faktycznie korzystali z usług ocenianego obiektu.

Portal HolidayCheck jest ponadto członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

– Rekomendacja rodziny, znajomych czy innych użytkowników Internetu to w dzisiejszych czasach najważniejszy element składowy decyzji o wyborze produktów i usług  – mówi Maciej Truskolaski, Prezes Sky Club. –  Znak
HolidayCheck oznacza, że pod daną oceną „podpisało” się tysiące osób, stąd rekomendacja ta uważana jest za jedną z najbardziej obiektywnych na rynku  – dodaje.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry