GTS Energis – nowa oferta dla firm

Oferta MultiLinia Firma skierowana jest do firm, które posiadają kilka linii telefonicznych zarówno w technologii analogowej jak i cyfrowej (ISDN BRA). Wybierając jedną z czterech elastycznych i prostych ofert Pakietu Minut MulitiLinii Firma (Pakiet 60+, 300+, 600+ lub 2000+) klient biznesowy firmy GTS Energis zapłaci za minutę połączenia lokalnego od 0,04 gr (netto), zaś abonament miesięczny rozpoczyna się od 44 zł (netto). Spośród pakietów zawierających określoną pulę darmowych minut, Klient będzie mógł wybrać najbardziej optymalny pakiet w zależności do potrzeb swojej firmy.
Oferta Multilinia Firma jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Wprowadzając specjalną ofertę telefoniczną dla firm, GTS Energis pragnie poszerzyć swój wachlarz usług również o ten segment Klientów, zapewniając im jak najlepsze warunki oraz atrakcyjne ceny.

Aby skorzystać z oferty Multilinia Firma wystarczy wypełnić formularz na stronie www.multilinia.pl, można też skontaktować się z Infolinią pod numerem 0801080801.

Istniej również możliwość skorzystania z oferty pakietowej Internet+Telefon, dzięki której Klient decydując się na usługę MultiLinia wraz z dostępem do Internetu MULTIMO, zyskuje abonament tańszy aż o 50%.

www.multimo.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry