HomeToGo.pl rozpoczyna współpracę z noclegowo.pl

Polska wyszukiwarka miejsc noclegowych HomeToGo.pl nawiązała współpracę z największą na świecie porównywarką domów i apartamentów na urlop – HomeToGo.pl.

Rozpoczęcie współpracy z HomeToGo to efekt wdrażania naszej strategii związanej z ekspansją zagraniczną. Już niebawem zaprezentujemy nową wersję naszego portalu, dostępną w kilku językach. Liczymy, że wspólnie z HomeToGo dotrzemy do tysięcy turystów zagranicznych, planujących swój wypoczynek w Polsce – powiedział Mateusz Goliat, Menedżer Marketingu noclegowo.pl.

HomeToGo_logoPolscy użytkownicy HomeToGo.pl mogą znaleźć na stronie jeszcze więcej tanich domków letniskowych i innych obiektów noclegowych w ich ulubionych miejscowościach wakacyjnych. Cieszymy się, że dołącza do nas jeden z największych lokalnych portali, a także to, że za naszym pośrednictwem partner planuje wejść na międzynarodowe rynki. Jest to wyjątkowa szansa dla właścicieli obiektów wakacyjnych do pozyskania zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów – dodaje Marta Górska, Dyrektor Krajowy HomeToGo.pl.

Noclegowo prowadzi swoje działania już od 10 lat, a ich baza liczy ponad 22 tysiące miejsc noclegowych z całej Polski, do których każdego dnia wysyłanych jest kilkaset zapytań. W HomeToGo natomiast, użytkownicy mogą wybierać spośród 6 milionów domów, kwater, willi i apartamentów z całego świata i porównać oferty noclegowe z ponad 250 portali internetowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry