Hotelspol.com dla turystyki przyjazdowej

Opublikowano: 4 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Hotelspol.com, serwis rezerwacji pokoi hotelowych z przeznaczeniem dla turystyki przyjazdowej rozpoczął swoją działalność w Internecie. Celem serwisu będzie prezentacja ofert poszczególnych hoteli w Polsce jak również dokonywanie rezerwacji za pośrednictwem serwisu dla zainteresowanych podróżami do Polski turystów zagranicznych. Aktualnie Hotelspol.com grupuje hotele w największych miastach Polski, począwszy od hoteli 2 gwiazdkowych po luksusowe takie jak Hotel Marriott czy Hotel Westin w Warszawie.

„Obserwujemy większy ruch biznesowy do Polski, zwłaszcza z coraz bliższym przystąpieniem naszego kraju do Unii Europejskiej” – przedstawił Jacek Białczyk, E-Commerce Development Manager Hotelspol.com

Jednym z ważniejszych priorytetów powstałego serwisu będzie wykreowanie marki firmy, jako czołowego serwisu hotelarskiego umożliwiającego dokonywanie rezerwacji pokoi hotelowych. Hotelspol.com jest w trakcie rozmów z potencjalnymi Partnerami, dla których może być uzupełnieniem ich oferty.

W poszukiwaniu dowolnego pokoju hotelowego do rezerwacji, użytkownik może skorzystać zarówno bezpośrednio z wyszukiwarki lub też wyszukując dany hotel poprzez spis miast w menu głównym.

Aktualnie, dodawanie do bazy hoteli jest bezpłatne. Oprócz rezerwacji pokoi hotelowych, serwis planuje wydanie pod koniec bieżącego roku katalogu bazy hotelowej na CD w języku angielskim jak również przewodnika w formie drukowanej.

http://www.hotelspol.com

Sylwester KozakHotelspol.com dla turystyki przyjazdowej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.