Imprezy firmowe

Czy warto organizować imprezy firmowe? Warto postarać się i sprawić by pracownicy poczuli się pewnie w swoim towarzystwie i mogli poznać siebie nawzajem i zgrać się ze sobą, aby utworzyć profesjonalny zespół.

Usuń spięcia by poprawić wydajność firmy.
Imprezy firmowe 1
Codziennie spotykamy się z tymi samymi ludźmi w naszej w pracy, lecz jacy oni są naprawdę? Czy Gosia zza biurka obok cały czas jest taka senna? Czy Wojtek z marketingu zawsze ma zgorzkniałą minę, a może szef wcale nie jest taki straszny? Nie z wszystkimi nasze układy są na dobrym poziomie, więc najwyższy czas to zmienić. Najlepiej spotkać się w luźnej atmosferze.

Jak ich wszystkich zgrać?

Najlepszym sposobem będzie zorganizowanie imprezy firmowej. Korzystając z tej pory roku oraz nadchodzącego lata, dobrym pomysłem będzie wypad za miasto. Organizacja pikników firmowych, wycieczki czy też gry i zabawy mające różne cele, takie jak integracja lub też motywacja, sprawią, że pracownicy poznają się wzajemnie oraz zżyją. Pomysłów jest bez liku, kilka z nich można podejrzeć na stronie http://www.joyevent.pl/. Można się zastanowić czy warto. Lecz czy nie pracuje się dobrze w lubianym towarzystwie? Czy też nie prędzej pomożesz swojemu koledze niż zwykłej nieznanej osobie? Piknik firmowy to mały wydatek, przynoszący ogromne korzyści.

Zintegruj się z zespołem

On jest jakiś inny, nie lubię go… Pewnie wielu z nas pomyślało tak o koledze z pracy. Wynika to z faktu, że nie znamy go zbyt dobrze. Najwyższy czas to zmienić. Czas na zjednoczenie pracowników aby działali jak jeden silny zespół! Jedno wspólne spotkanie poza pracą może odmienić nastroje panujące w firmie, a osobom nowo zatrudnionym pomóc się otworzyć oraz poczuć się pewniej.

Spotkajmy się!

Czas zorganizować się i wyruszyć na imprezę integracyjną. Wspólna wycieczka rowerowa, ognisko, gry i zabawy integracyjne… brzmi oklepanie? No to spróbujmy nakręcić teledysk lip dub, rozwiążmy zagadkę kryminalną lub stwórzmy graffiti. Pomysłów na zintegrowanie pracowników jest mnóstwo. Organizacja pikników firmowych nie zajmuje wiele czasu, a korzyści mogą być ogromne. Nagle dowiadujesz się, że Twój cichy kolega zza burka to tak naprawdę dusza towarzystwa. Wypad wraz z nim będziecie wspominać latami, a jego prywatne zainteresowania wprowadzą nową energię w funkcjonowanie waszej firmy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top