Infinity Interactive i MTV Tak Tak ATAK

Infinity Interactive zrealizowała serwis eventowy cyklu letnich imprez organizowanych przez Tak Taka we współpracy z MTV.
Zorganizowana przez Tak Tak trasa muzyczna zespołu czołowych polskich dj'ów rozpoczęła się 6 lipca w Sopocie. Przez całe wakacje specjalna mobilna scena "MTV Tak Tak ATAK" odwiedza największe miasta i miejscowości wypoczynkowe polskiego wybrzeża, rozkręcając jedne z najgłośniejszych imprez sezonu.  

Serwis www.taktakatak.pl zawiera informacje, które latem liczą się najbardziej – czyli gdzie się bawić, przy jakiej muzyce i w jakim towarzystwie. Fani muzyki klubowej znaleźć tu mogą m.in. Rozkład Jazdy z opisami poszczególnych imprez, sylwetki dj'ów i prowadzących zabawę prezenterów MTV oraz relacje foto i video z wypełnionych gorącymi bitami wieczorów.

Zespół Infinity Interactive odpowiedzialny był za stworzenie koncepcji serwisu oraz jego realizację w warstwie funkcjonalnej i graficznej. Pełen muzyki, rytmu i dobrej zabawy charakter projektu oddaje warstwa wizualna serwisu, w której wykorzystano połączenie sekwencji 3D z animacją flash. 

www.infinitygroup.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top