InsERT prezentuje aplikację do sklepu internetowego

Opublikowano: 29 maja 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

InsERT, producent oprogramowania dla MSP, przedstawił nowy produkt skierowany do firm, które chcą rozwijać sprzedaż internetową. Program vendero umożliwia założenie sklepu internetowego, który będzie zintegrowany z innymi rozwiązaniami InsERT.

pudełko-venderoAby maksymalnie uprościć zarządzanie, klienci nie muszą mieć wykupionego serwera u osobnego dostawcy. Wszystkie niezbędne elementy wchodzą w skład pakietu – od hostingu, przez sam silnik i szablony, do obsługi płatności online.

vendero dostępne jest w abonamencie rocznym, zarówno w wersji pudełkowej – dla sklepu do 1000 produktów, jak i w wersji elektronicznej – dla firmowego serwisu, witryny z ofertą 1000 lub 3000 produktów, sklepu z 1000 lub 3000 produktów. Posiadacze aktywnego abonamentu do Subiekta nexo lub GT mogą bezpłatnie skorzystać z firmowego serwisu WWW.

Sylwester KozakInsERT prezentuje aplikację do sklepu internetowego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.