Interaktywne Miasteczko Koźmińskiego

Nowy serwis społecznościowy dla studentów i absolwentów Uczelni Koźmińskiego www.miasteczko-kozminskiego.pl stworzyła agencja interaktywna Adv.pl.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, otrzymała funkcjonalny, przejrzysty, nowoczesny serwis internetowy, który ułatwi kontaktowanie się studentów, absolwentów i kandydatów na studia. Autorom projektu chodziło o integrację środowiska uczelni przez stworzenie sieci kontaktów.

W Miasteczku każdy internauta ma szerokie pole do własnej aktywności. Użytkownicy sami mogą współtworzyć treści, a tym samym aktywnie pomagają w prowadzeniu serwisu.

Strona główna przedstawia część miasta, którego różnorodne budynki wskazują na kolejne działy serwisu:
Baza wiedzy – to część serwisu, w której użytkownicy mogą publikować swoje artykuły, by dzielić się posiadaną wiedzą z innymi studentami.
Połączmy się – to miejsce, w którym użytkownicy mogą zakładać swoje profile, co jednocześnie pozwala wyszukać „bratnie dusze”, bądź osoby o podobnych zainteresowaniach.
Grupy – w tej części serwisu można założyć własną grupę przyjaciół czy hobbystów z danej dziedziny.

W serwisie funkcjonuje także Forum, na którym można wymienić się uwagami i przydatnymi informacjami. Planowana jest również rozbudowa serwisu o platformę kontaktów studentów i absolwentów z pracodawcami.

Serwis skonstruowany na wzór miasteczka społecznościowego stanowi interaktywne uzupełnienie oficjalnej strony uczelni, funkcjonującej pod adresem www.kozminski.edu.pl.

www.miasteczko-kozminskiego.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry