isens muzycznie dla EMI Music Poland

Opublikowano: 21 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

Agencja interaktywna isens przygotowała nowy portal EMI Music Poland. Zadaniem agencji było uporządkowanie istniejącej treści i ulepszenie jej nawigacji.

Pierwsza strona portalu EMI Music spełnia zadanie reklamowe prezentując za pomocą interaktywnych bannerów najnowsze muzyczne propozycje EMI, najchętniej kupowane płyty oraz aktualności i zapowiedzi. Treść serwisu została rozbita na tematyczne grupy i pogrupowana w zakładki. Do każdej z zakładek przypisana jest specjalna wyszukiwarka, pozwalająca na szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji wśród sporej ilości contentu. Plusem serwisu jest intuicyjna i szybka nawigacja umożliwiająca internautom znalezienie poszukiwanych informacji maksymalnie po dwóch kliknięciach od momentu wejścia do serwisu. Ciekawym rozwiązaniem są wewnętrzne powiązania kontekstowe. Wyszukując artystę widzimy związane z nim płyty, artykuły oraz gadżety interaktywne.
 
Część utworów udostępniona została w formie plików multimedialnych, co pozwala na odsłuchanie i obejrzenie wybranych teledysków. Dopełnieniem multimedialności serwisu jest internetowe radio emitujące najnowsze przeboje pochodzące z wytwórni EMI Music Poland.

Oddzielnym miejscem w serwisie jest zakładka B2B przeznaczona dla firm współpracujących z EMI Music Poland. Dostęp do niej mają osoby posiadające hasła przyznane przez EMI. Extranet pozwala na uproszczenie komunikacji pomiędzy firmą, a jej kooperantami. Dla zalogowanych użytkowników dostępny jest również cotygodniowego biuletyn informacyjny. Całość serwisu została oparta o system CMS stworzonym przez isens dla EMI Music Poland.

www.emimusic.pl

Hanna Laskowskaisens muzycznie dla EMI Music Poland

Podziel się!

O autorze

hania