Jak wyrzucić kiepskiego wykładowcę z uczelni?

Wykładowca Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie został zwolniony z pracy, bo studenci w anonimowych ankietach ewaluacyjnych wystawili mu negatywną ocenę za prowadzone przez niego zajęcia. Profesor SGGW został odsunięty od prowadzenia zajęć. Taki sam los podzielił inny wykładowca – z Uniwersytetu Warszawskiego. Ilu jeszcze belfrów zwolnili z pracy studenci? Między innymi na to pytanie odpowiada najnowszy numer magazynu studenckiego „?dlaczego”.
Już trzech profesorów studenci wyrzucili z uczelni. Jak? Po prostu wypełnili ankiety oceniające poziom zajęć i wykładowców, które organizuje coraz więcej rodzimych szkół wyższych. Ilu następnych belfrów podzieli ich los? Dlaczego twórca ogólnopolskiego portalu ocen wykładowców musi się ukrywać? Dlaczego Uniwersytet Jagielloński przeznaczył 20 tysięcy złotych dla studentów, którzy wypełnią ankiety? Czy studenci wiedzą o tym, że mają władzę wyrzucania złych wykładowców? Którzy profesorowie boją się zdania studentów na temat ich wykładów? Na te pytania odpowiada Raport w najnowszym, listopadowym wydaniu magazynu studenckiego „?dlaczego”.

Bać się natomiast na pewno nie powinni czytelnicy magazynu „?dlaczego”, chociaż na okładce najnowszego wydania straszy Kasia Nosowska. Ta ekscentryczna wokalistka przyznaje bowiem w wywiadzie, że chociaż ma permanentnego doła, a w swoich piosenkach obłaskawia śmierć, to nie ma zamiaru nikogo bić. Zdradza również, że jest bardzo zadowolona z faktu, że nie dostała się na studia aktorskie, bo mogła poświęcić się muzyce. Chociaż jest świadoma tego, że nikt jej nie będzie pamiętał za kilkadziesiąt lat.

W pamięć zaś na pewno zapadnie wywiad z Januszem Weissem, który zdradza, że na studiach był leniem i przez to wyleciał z Politechniki Warszawskiej. Oprócz tego w najnowszym numerze magazynu „?dlaczego” przedstawiamy 10 najważniejszych praw studenta, które mogą niektórym uratować życie. Zaś w dziale Kariera doradzamy, z którym organizatorem wyjazdów Work & Travel najlepiej pojechać do USA, oraz jaka forma zatrudnienia jest najkorzystniejsza dla studenta. Dodatkowo przedstawiamy sylwetki najbogatszych ludzi świata, takich jak Bill Gates, Richard Branson czy Ingvar Kamprad, którym do zdobycia oszałamiającej fortuny nie były potrzebne dyplomy ukończenia studiów.

Najnowszemu numerowi magazynu studenckiego „?dlaczego” towarzyszą szeroko zakrojone działania marketingowe. Promocja obejmie swoim zasięgiem Internet, telewizję, radio, prasę, miejsca sprzedaży czasopisma, a także sieć kin Multikino w całej Polsce. Od 5 listopada będzie można nas zobaczyć w 4funTV, Vivi-e, MTV oraz w portalach Onet, Pracuj.pl, Interia, wp.pl i Korba.pl. Kampania radiowa już ruszyła a można ją usłyszeć w 6 rozgłośniach radiowych (WaWa, Radio Bis, RoxyFM, RMF. MAxx, Radiostacji, Jazz Radio). W Multikinie w formie infotix-ów, czyli reklamy na monitorach przy kasach, plakatów i spotów dźwiękowych w holach. Ulicami miasta będzie jeździł mobil z hasłem promującym najnowszy numer magazynu.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry