JakDojade.pl w wersji na smartfona

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej zawsze pod ręką? Na rynku co prawda istnieje już kilka rozwiązań dostarczających te informacje, jednak aplikacja JakDojade.pl stworzona przez CITY-NAV jest chyba jedną z najbardziej dopracowanych.

Jeśli po mieście poruszacie się korzystając z komunikacji miejskiej to smartfon może być bardzo przydatnym narzędziem. Wyposażony w odpowiednią aplikację pomoże nam sprawdzić, o której odjeżdża konkretny autobus z konkretnego przystanku. Problem się pojawia, gdy nie bardzo wiemy jaki przystanek jest najbliżej i nie wiemy jakim autobusem dostaniemy się do celu. Często wyniki wyszukiwania takich połączeń zostawiają wiele do życzenia.

Aplikacja JakDojade.pl sprawdza się znakomicie – potrafi znaleźć nam połączenia między przystankami, wskazanymi ulicami z numerami, a nawet połączenia między punktami A i B, które wskażemy na mapie. Przedstawi wszystko w bardzo czytelny sposób, zwracając szczególną uwagę na przesiadki.

Wysoka estetyka, łatwość znajdowania konkretnej informacji to podstawowe zalety aplikacji. Jeśli korzystacie z komunikacji miejskiej to warto kupić, mimo wysokiej ceny.

Aplikacja jest do pobrania w wersji darmowej z reklamami na telefony z systemem Android. Na telefony z systemem iOS dostępna jest darmowa wersja ze sporymi ograniczeniami oraz płatna (2,99 euro).

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top