JakDojade.pl w wersji na smartfona

Opublikowano: 18 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej zawsze pod ręką? Na rynku co prawda istnieje już kilka rozwiązań dostarczających te informacje, jednak aplikacja JakDojade.pl stworzona przez CITY-NAV jest chyba jedną z najbardziej dopracowanych.

Jeśli po mieście poruszacie się korzystając z komunikacji miejskiej to smartfon może być bardzo przydatnym narzędziem. Wyposażony w odpowiednią aplikację pomoże nam sprawdzić, o której odjeżdża konkretny autobus z konkretnego przystanku. Problem się pojawia, gdy nie bardzo wiemy jaki przystanek jest najbliżej i nie wiemy jakim autobusem dostaniemy się do celu. Często wyniki wyszukiwania takich połączeń zostawiają wiele do życzenia.

Aplikacja JakDojade.pl sprawdza się znakomicie – potrafi znaleźć nam połączenia między przystankami, wskazanymi ulicami z numerami, a nawet połączenia między punktami A i B, które wskażemy na mapie. Przedstawi wszystko w bardzo czytelny sposób, zwracając szczególną uwagę na przesiadki.

Wysoka estetyka, łatwość znajdowania konkretnej informacji to podstawowe zalety aplikacji. Jeśli korzystacie z komunikacji miejskiej to warto kupić, mimo wysokiej ceny.

Aplikacja jest do pobrania w wersji darmowej z reklamami na telefony z systemem Android. Na telefony z systemem iOS dostępna jest darmowa wersja ze sporymi ograniczeniami oraz płatna (2,99 euro).

Sylwester KozakJakDojade.pl w wersji na smartfona

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.