JakDojade.pl w wersji na smartfona

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej zawsze pod ręką? Na rynku co prawda istnieje już kilka rozwiązań dostarczających te informacje, jednak aplikacja JakDojade.pl stworzona przez CITY-NAV jest chyba jedną z najbardziej dopracowanych.

Jeśli po mieście poruszacie się korzystając z komunikacji miejskiej to smartfon może być bardzo przydatnym narzędziem. Wyposażony w odpowiednią aplikację pomoże nam sprawdzić, o której odjeżdża konkretny autobus z konkretnego przystanku. Problem się pojawia, gdy nie bardzo wiemy jaki przystanek jest najbliżej i nie wiemy jakim autobusem dostaniemy się do celu. Często wyniki wyszukiwania takich połączeń zostawiają wiele do życzenia.

Aplikacja JakDojade.pl sprawdza się znakomicie – potrafi znaleźć nam połączenia między przystankami, wskazanymi ulicami z numerami, a nawet połączenia między punktami A i B, które wskażemy na mapie. Przedstawi wszystko w bardzo czytelny sposób, zwracając szczególną uwagę na przesiadki.

Wysoka estetyka, łatwość znajdowania konkretnej informacji to podstawowe zalety aplikacji. Jeśli korzystacie z komunikacji miejskiej to warto kupić, mimo wysokiej ceny.

Aplikacja jest do pobrania w wersji darmowej z reklamami na telefony z systemem Android. Na telefony z systemem iOS dostępna jest darmowa wersja ze sporymi ograniczeniami oraz płatna (2,99 euro).

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry