Jupik City – nowy serwis www.jupik.com

Opublikowano: 13 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Podążając za aktualnymi trendami w świecie witryn internetowych, marka napojów dziecięcych Jupik, zmienia postać swojej dotychczasowej strony internetowej. Forma nowego serwisu internetowego www.jupik.com będzie opierała się na koncepcie stron Web 2.0,  a główny nacisk został położony na wykorzystanie interakcji między użytkownikami strony.

Internauci mogą tworzyć swoje własne społeczności i zostawać członkami grup powstających na stronie. Każdy z internautów może wykreować swoją postać, wykorzystując specjalnie zaprojektowane awatary. Dzieci będą mogły indywidualnie modelować i kształtować ich formę za pomocą dostępnych na stronie funkcji zmiany ubioru, fryzury, dodatków. Można budować listę kontaktów, zapraszać znajomych do swojej listy, wysyłać im wiadomości i na bieżąco komunikować się z innymi użytkownikami.

Strona zbudowana jest jako wirtualne miasto, gdzie na Internautów czeka wiele atrakcji – kino, sklep, kafejka, zoo, miejsce gdzie można zagrać w ciekawe gry, boisko sportowe. Wraz z Jupik Teamem można poruszać się po wirtualnym świecie i odkrywać nowe ciekawostki.

Serwis jupik.com to nie tylko świetna zabawa ale przede wszystkim nowoczesna platforma umożliwiająca komunikacje miedzy dziećmi . Staramy się aby dzieci dobrze się bawiły w świecie Jupika,  rozwijały zainteresowania i wymieniały się swoimi poglądami– mówi Agnieszka Dziwok, Brand Manager marki Jupik.

Odsłona nowej strony Jupik City będzie wspierana kampanią internetową na najpopularniejszych witrynach dziecięcych poświęconych grom i zabawom dla młodych Internautów (gry.pl, wyspagier.pl, giercownia.pl, dziecionline.pl).

Hanna LaskowskaJupik City – nowy serwis www.jupik.com

Podziel się!

O autorze

hania