Już w środę Targi eHandlu na Narodowym!

Opublikowano: 20 października 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Już w najbliższą środę wystartuje siódma edycja Targów eHandlu. W dn. 22-23 października na Stadionie Narodowym w Warszawie blisko 120 firm zaprezentuje swoje rozwiązania z branży e-commerce.

Organizator, Fundacja Polak 2.0, szacuje, że Targi zgromadzą nie tylko więcej wystawców niż w ubiegłych latach, ale także więcej odwiedzających – przekroczona ma zostać granica 3000 gości.

Targi eHandlu

Poza częścią wystawienniczą na Targach odbędą się również:

  • branżowe prezentacje – w jednym z czterech bloków tematycznych: SEO/SEM, Platformy/Narzędzia, PR/Social Media i Wsparcie biznesu,
  • Kongres eHandlu – czyli 24 prezentacje ekspertów branży ecommerce, a wśród tematów m.in. zmiany wynikające z nowelizacji ustawy o prawach konsumenta, kierunki marketingu dla ecommerce, mcommerce oraz zagadnienia związane z badaniami konsumenckimi, praktyczną stroną optymalizacji czy budowania marki,
  • oraz wręczenie Ekomersów, nagród dla twórców najlepszych rozwiązań dla e-biznesu.

To wydarzenie, na którym trzeba być! Nasza Redakcja objęła Targi patronatem medialnym.

Darmowa rejestracja na Targi eHandlu: www.targiehandlu.pl.

Targi eHandlu

Dawid ZarazińskiJuż w środę Targi eHandlu na Narodowym!

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.