K2 Internet dla Play

Opublikowano: 17 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

K2 Internet SA w ramach współpracy z marką Play przygotowała site typu experience prezentujący możliwości multimedialnych telefonów w sieci Play oraz Playnetu.
Celem projektu jest zachęcenie użytkowników do korzystania z usług dostępnych w Playnet. Projekt można oglądać pod adresem www.playtheplay.pl.
Główną częścią projektu playtheplay.pl jest jedenaście udźwiękowionych scenek video, które w bardzo przystępny ale niedosłowny i często zabawny sposób przedstawiają mobilne funkcjonalności oferowane zarówno przez operatora jak i multimedialne telefony. Użytkownik wybiera poszczególne scenki nawigując po ekranie telefonu znajdującego się w centralnej części prezentacji. W tym miejscu może się on również dowiedzieć więcej o serwisie Playnet.

„Podczas realizowania projektu szczególną uwagę zwrócono na połączenie elementów animacji z video oraz na intuicyjny system nawigacyjny dostosowany do upodobań różnych grup użytkowników” –  mówi Magdalena Zawada, Account Director K2 Internet.

Prezentacja, przygotowana przez studio graficzne łączy w sobie technikę video z animacją. Powstała w dwóch wersjach. Wersja dostosowana do internetu dostępna jest pod adresem www.playtheplay.pl, natomiast wersja przygotowana z myślą o kioskach multimedialnych operatora – to interaktywna prezentacja wyświetlająca się na monitorach ustawionych wewnątrz kiosków. Przygotowana tak, aby zwrócić uwagę i zachęcać klienta do podejścia do wyświetlacza.

„Przy użyciu tego rodzaju prezentacji chcieliśmy przybliżyć naszym Klientom możliwości jakie daje portal mobilny Playnet w połączeniu z nowoczesnymi telefonami z oferty Play” – mówi Stefan Nowak, Portals Director Play.

Współpraca K2 Internet z Play trwa już od roku, od momentu oficjalnego launchu operatora na rynku polskim. K2 przygotowało dla Play dwie odsłony portalu konsumenckiego, a także część korporacyjna i portal biznesowy-Play dla Firm, prowadzi dla marki obsługę stałą, miniserwisy, prezentacje, tutoriale do telefonów wszystkich marek oraz niezależne kampanie realizowanych w ramach portalu.

Hanna LaskowskaK2 Internet dla Play

Podziel się!

O autorze

hania