K2 Internet świętuje pierwsze urodziny PLAY

Opublikowano: 10 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

K2 Internet SA z okazji pierwszych urodzin PLAY i rocznicy współpracy z marką przygotowało specjalną witrynę internetową oraz kampanie promocyjną publikowaną zarówno na stronach operatora jak i najbardziej popularnych portalach.

Witryna http://www.urodzinyplay.pl stanowi część akcji promocyjno-sprzedażowej marki i w ciekawy, bajkowy sposób przedstawia urodzinowe prezenty dla użytkowników PLAY – bogatą ofertę telefonów multimedialnych. Do urodzinowej strony kierują najbardziej efektywne formy reklamowe cieszących się obecnie dużym zainteresowaniem, rozmieszczone na stronach WWW oraz na stronach operatora.  

Serwis urodzinowy został stworzony w formie multimedialnej z użyciem elementów trójwymiarowych utrzymanych w bajkowo-urodzinowym klimacie.

Witryna urodzinyplay.pl oraz jej kampania promocyjna jest kolejnym projektem zrealizowanym przez K2 Internet SA dla multimedialnego operatora  telefonii komórkowej PLAY. Współpraca K2 Internet z Play trwa już od roku, od momentu oficjalnego launchu operatora na rynku polskim. K2 przygotowało dla Play dwie odsłony portalu konsumenckiego, a także część korporacyjna i portal biznesowy – Play dla Firm, prowadzi dla marki obsługę stałą, miniserwisy, prezentacje, tutoriale do telefonów wszystkich marek oraz niezależne kampanie realizowanych w ramach portalu.

Hanna LaskowskaK2 Internet świętuje pierwsze urodziny PLAY

Podziel się!

O autorze

hania