K2 Internet uruchamia dział produkcji wideo

Opublikowano: 11 lutego 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Agencja interaktywna K2 Internet otworzyła w ramach swoich struktur w pełni funkcjonujący dział produkcji wideo.
Dział tworzą reżyser, scenarzysta i producent Marek Cichy oraz operator, montażysta i motion-designer Michał Gutowski. Obaj od 4 lat zajmują się filmem zarówno komercyjnie jak i hobbystycznie. Ukończyli z dyplomami szkołę filmową w Warszawie przy WFDiF. Znani są z realizacji wielu nagradzanych produkcji krótkometrażowych i realizacji projektów z obszaru kina niezależnego.
Zakres usług działu obejmuje realizacje związane z: reklamą wideo w Internecie, reklamami wirusowymi, sekwencjami wideo na serwisach internetowych i w prezentacjach multimedialnych. Dział odpowiada zarówno za kreację jak i pełnowymiarową realizacje produkcji filmowych na potrzeby e-marketingu.

„Otwarcie działu wideo w K2 i zatrudnienie osób doświadczonych w zakresie produkcji filmowej pokazuje jak bardzo wierzymy w to, że rozwój wideo w e-marketingu to jeden z głównych trendów na nadchodzące lata. Można mieć wątpliwości co do wielu zapowiadanych trendów w Internecie, ale co do tego, że wideo wypełni wkrótce cały Internet, a tym samym e-marketing, nikt w zasadzie nie ma już wątpliwości.” – mówi Łukasz Lewandowski, dyrektor ds. badań i rozwoju K2 Internet SA.

„Dynamiczny rozwój Internetu szerokopasmowego w Polsce sprawia, że błyskawicznie padają granice techniczne i coraz więcej polskich internautów ma możliwość oglądania stron i reklam w Internecie opartych na wideo. Wierzymy, ze agencje interaktywne będą miały coraz więcej do powiedzenia w kreacji filmowej, ponieważ coraz częściej nośnikiem reklamy wideo nie jest już telewizja, ale Internet, na którym to właśnie agencje interaktywne znają się najlepiej.”  – dodaje Łukasz Lewandowski.

Hanna LaskowskaK2 Internet uruchamia dział produkcji wideo

Podziel się!

O autorze

hania