K2 wraz z IKEA – dla natury

W Internecie pojawiła się strona www.dlanatury.pl, stworzona przez K2 na potrzeby kampanii proekologicznej prowadzonej przez markę IKEA w Polsce.
Jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego, dlaczego IKEA wycofuje ze wszystkich swoich polskich sklepów bezpłatne jednorazowe torby foliowe – te i wiele innych ciekawych informacji internauta może znaleźć na nowej stronie www.dlanatury.pl , stworzonej przez zespół K2 na potrzeby promocji kampanii proekologicznej rozpoczętej przez firmę IKEA w Polsce.

K2 wraz z IKEA - dla natury 1

Serwis WWW skierowany jest zarówno do dorosłych jak i dzieci, dlatego też zastosowano konwencję rysunkową, która sprawia, że strona jest zabawna i przyjemna w odbiorze. Informacje dotyczące ekologii oraz samej kampanii proekologicznej IKEA serwowane są w przystępny i atrakcyjny sposób przeplatając się z zabawnymi animacjami i grami. Ma to zachęcić użytkownika do dokładnego zapoznania się z treściami zawartymi na stronie.
    
„Chcieliśmy w łatwy i przyjemny sposób poinformować Internetów o pionierskiej akcji IKEA, a jednocześnie zwrócić uwagę każdego odwiedzającego na to jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć.” – Sylwia Szczerbetka, Account Executive w K2 Internet S.A.

www.dlanatury.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top