Kalkulator Zabezpieczenia Finansowego Bliskich

Użytkownicy portalu Ubezpieczeniaonline.pl mogą samodzielnie dokonywać analizy własnych potrzeb ubezpieczeniowych. Stało się to możliwe dzięki wdrożeniu Kalkulatora Zabezpieczenia Finansowego , specjalnego narzędzia, które pozwala określić dokładną sumę ubezpieczenia, zgodnie z aktualną sytuacją finansową użytkownika.
Ubezpieczenie na życie jest najważniejszą formą zabezpieczenia na wypadek zdarzeń losowych. Jest to szczególny rodzaj zabezpieczenia finansowego, gdyż stanowi gwarancję finansową dla bliskich w razie śmierci ubezpieczonego, lub gdy na skutek nieprzewidzianych zdarzeń losowych ubezpieczony zostanie pozbawiony zdolności do wykonywania pracy. – Kalkulator Zabezpieczenia Finansowego jest narzędziem, które pozwala w prosty sposób wyliczyć dokładną sumę ubezpieczenia, która będzie odpowiadała indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Zawierając umowę ubezpieczenia na życie na wyliczoną sumę, nasz użytkownik – klient Towarzystw Ubezpieczeniowych – będzie wiedział, że każda złotówka ewentualnego odszkodowania jest niezbędna do zabezpieczenia dotychczasowego standardu życia jego bliskich – tłumaczy Piotr Szostakiewicz z Ubezpieczenia Online.pl Sp. z o.o. Kalkulator Zabezpieczenia Finansowego ma tez inną, bardzo ważną zaletę – uświadamia ludziom potrzebę znajomości własnej sytuacji finansowej, by na tej podstawie wyliczyć wysokość rzeczywistych potrzeb ubezpieczenia na życie.- dodaje.

W jaki sposób skorzystać z Kalkulatora Zabezpieczenia Finansowego?
Wystarczy odpowiadać kolejno na przygotowane pytania m.in. o miesięczny dochód netto, sumę miesięcznych wydatków, kwotę zobowiązań kredytowych czy stan posiadanych oszczędności. Bardzo ważnym elementem analizy potrzeb ubezpieczeniowych są dzieci – ich edukacja i zapewnienie im lepszego startu w dorosłość. W  Kalkulatorze umieściliśmy także pytania o posiadane dzieci, ich wiek i miesięczny koszt studiów. Dzięki tym informacjom wyliczona suma ubezpieczenia uwzględnia także koszty związane z edukacją naszych pociech. – mówi Piotr Szostakiewicz.

Korzystanie z Kalkulatora Zabezpieczenia Finansowego jest całkowicie darmowe i trwa zaledwie kilka minut. Natomiast informacje  w ten sposób zdobyte na temat własnych potrzeb ubezpieczenia na życie, mogą posłużyć wielokrotnie jako cenne źródło informacji przy dokonywaniu wyboru polisy spośród kilku ofert dostępnych na rynku.

Po wyliczeniu sumy ubezpieczenia użytkownicy mogą skorzystać z oferty sprzedażowej portalu – zamawiając kontakt z agentem ubezpieczeniowym lub dokonując zakupu polisy spośród ofert dostępnych w Pasażu Ubezpieczeniowym. W ten sposób internauci mają dostęp do oferty towarzystw przez całą dobę, w każdych warunkach, bez konieczności udania się do placówki danej instytucji. Kalkulator Zabezpieczenia Finansowego jest odpowiedzią multiagencji Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. na wzrastające w Polsce zainteresowanie pozyskiwaniem użytecznych informacji w Internecie, by na ich podstawie podjąć decyzję o zakupie konkretnego produktu. Kalkulator Zabezpieczenia Finansowego to jedno z wielu narzędzi portalu, które angażuje użytkowników do tego, by byli świadomymi klientami towarzystw ubezpieczeniowych, znającymi swoje potrzeby i sytuację finansową.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry