Kamil Durczok znowu najpopularniejszy

W tegorocznym, Ogólnoeuropejskim Badaniu Preferencji Widzów UPC polscy respondenci ponownie wybierali swojego ulubionego prezentera telewizyjnego. Podobnie jak w latach poprzednich wygrał Kamil Durczok z TVN.
Wśród najpopularniejszych dziennikarzy programów publicystycznych znaleźli się także: na II miejscu Maciej Orłoś, na III z taką samą liczbą głosów Monika Olejnik oraz Tomasz Sekielski i Andrzej Mrozowski.

W tegorocznym badaniu niekwestionowanym zwycięzcą jest stacja TVN, której dziennikarze publicystyczni uplasowali się na czołowych pozycjach. Kamil Durczok po raz trzeci z rzędu w badaniach preferencji telewidzów UPC został najbardziej popularnym prezenterem, otrzymując 26 procent głosów.  Na III miejscu ex aequo z 8 procentami głosów znaleźli się Monika Olejnik oraz Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski. Wysokie pozycje zajęły także dwie inne dziennikarki tej stacji: Justyna Pochanke i Katarzyna Kolenda-Zaleska.
Laureatem II miejsca, z 16 procentami głosów jest dziennikarz Telewizji Polskiej – Maciej Orłoś, prowadzący od 16 lat Teleexpress.

Tegoroczne, Ogólnoeuropejskie Badanie Preferencji Widzów przeprowadzone na zlecenie UPC przez międzynarodową firmę badawczą – Research International, miało na celu analizę, w jaki sposób Europejczycy, w tym Polacy, korzystają z telewizji i jaką rolę odgrywa ona w ich życiu.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry